İlkelerimiz


Dürüstlük

Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde ve ticaretimizde tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde ve ticaretimizde çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde, devletimizle olan ilişkilerimizde gerçek olmayan söz ve vaatlerde bulunmamak dürüstlük ilkemizin göstergesidir. Sadık Grup olarak muhataplarımızla olan ilişkilerimizde karşılıklı olarak verilen maddi ve manevi taahhütlere bağlı kalmaya özen göstermek ve muhataplarımızın da özen göstermesini beklemek temel ilkemizdir.


Profesyonellik

Grubumuzun tüm faaliyetleri yürüten her kademede çalışanlarımız üstlendikleri işlerin ve görevlerin gerekliliklerinin ve sorumluluklarının bilincinde olarak bu gereklilik ve sorumlulukları şartlar ve zaman gözetmeksizin yerine getirmekten tereddüt etmezler.


Nezaket

Grubumuzun tüm mensupları, çalışma arkadaşları ve grubumuzun muhatapları ile olan ilişkilerinde nezaket ve ahlak kurallarından taviz vermemek başarı ve performans kriterlerinin en önemlilerindendir.


Sadakat

Grubumuzun tüm mensupları temel değerlerimize, ilkelerimize, birbirlerine ve muhataplarımıza verdiği sözlere olan sadakati bir ilke kabul ederler.


İnanç ve Fikirlere Saygı

Kişilerin inanç, fikir ve değerlerine saygı duymak temel ilkelerimizdendir.


Adalet

Grubumuz yöneticileri mahiyetlerinde bulunan kişilere karşı yaptıkları değerlendirmelerde ve verdikleri hükümlerde adil olma gayretini göstermeyi temel ilke edinmiştir.


Sorumluluk Bilinci

Grubumuzun tüm mensupları görevlerine, grup faaliyetlerine ve birbirine karşı kendilerini sorumlu hissederler. Her kademede çalışanlarımız olumsuzluklar karşısında duyarlı olmayı ve sorunların değil çözümlerin bir parçası olmayı ilke kabul etmişlerdir.


Yönetime ve Faaliyetlere Katılımı Destekleme

Grubumuzun tüm mensupları grubumuzun faaliyetleri ve başarısı için fikirlerini beyan etme özgürlüğüne sahiptir. Her çalışanımız yönetim ve grup faaliyetlerini olumlu etkileyecek veya olumsuzlukları engelleyecek fikri, katkıyı şirket kültürü ve nezaket kurallarına yatkın olarak yapmayı ilke kabul etmişlerdir.


Mahremiyetleri Korumak

Grubumuzun tüm mensupları temel değerlerimize, ilkelerimize, birbirlerine ve muhataplarımıza verdiği sözlere olan sadakati bir ilke kabul ederler.


Sürekli Gelişim

Grup çalışanları olarak müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve şirketimizin mahremiyetine saygı göstermenin bilincinde olarak müşterimizin ve grubumuzun sırları 3. Kişilere karşı koruma ilkesinden taviz vermeme kararlılığındadır.

2012 © Copyright SADIK GRUBU Tüm hakları Saklıdır.
Desing: Haşem Web Tasarım