Sadık Grubu, Hakkımızda, Sadık grubu nerede Sadık Grubu, yönetim kurulu, irfan mersin, turgay mersin Sadık Grubu, sadık grubu kurucusu, Hacı İrfan Mersin kimdir Sadık Grubu, kurumsal kimlik Sadık Grubu, başarılarımız Sadık Grubu, Galeri, fotoğraf albümü Sadık Grubu, haberler, duyurular Sadık Grubu, haberler, duyurular
KURUMSAL

Sevgili çalışma arkadaşlarım, değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız,

2018 farklı iki dönemi kapsayan, çetin süreçleri içinde barındıran bir yıl olarak yaşandı ve tarihteki yerini aldı. Yıl içinde yaşanan bu olumsuz dalgalanmalar birçok sektörün 2019 yılına da kötü bir başlangıç yapmasına neden oldu. Ülke olarak ekonomik ve politik sorunların, hem ticari hem de günlük hayatımızda fazlasıyla hissedildiği bir dönem yaşıyoruz. Kriz ve stres yönetiminin ön planda olduğu bu tür süreçlerde; birlik, beraberlik ve milli menfaatler doğrultusunda birbirimize destek olmamız son derece önem arz ediyor.

Kötü başladığımız 2019 yılında şirketlerin masraflarının artacağı, işlerin ve ekonominin küçüleceği gözükmektedir. Olumsuz senaryolar barındıran bu yılda; 72 yıllık iş tecrübemize dayanarak, iyi bir kriz yönetimi ve dikkatli stratejik hamleler gerçekleştirerek, bu sancılı süreçleri zarara uğramadan tamamlayabilmeyi hedefliyoruz.

Bu hedefimiz doğrultusunda Sadık Grubu olarak kazanmış olduğumuz itibarımızı ve mevcudiyetimizi koruyup, makroekonomik değişkenlerin de bize izin verdiği kadarıyla, yeni yatırım fırsatlarını da kollayarak, Allah’ın da izniyle şirketimizi daha da büyütmek en büyük amacımız.

Benimsemiş olduğumuz “Ticaret, işin devamlılığındadır.” ilkesiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Özellikle bu yıl iş yapış süreçlerimizi, takip ve değerlendirme mekanizmalarımızı her zamankinden daha dikkatli bir şekilde sürdürmek zorundayız. Bu sadece bizim grubumuz için değil, bütün şirketlerin ve aile bireylerinin de dikkate alıp önemsemeleri gereken bir unsurdur.

Tüm kötü senaryolara rağmen, yılın ikinci yarısından sonra ekonominin büyüyeceği iyimserliğine Sadık Grubu olarak inanmaktayız.

2018 yılında yaşanan olumsuzluklara rağmen Fortune dergisinin “Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi” sıralamasında bir önceki yıla göre 61 basamak yükselerek 285. sırada yer aldık ve ödüllendirildik. 2019 yılında da aynı azim ve özveriyle çalışarak elde ettiğimiz kazanımları korumak, hatta daha yukarı taşımak, bütün paydaşlarımıza daha fazla memnuniyet sağlamak için mücadele edeceğiz. Şirketimize, çevremize ve topluma katkıda bulunmak için yaptıklarımız, organize bir ekip çalışmasının eseridir.

Bu vesileyle başarılarımızda emeği olan yönetim kurulumuza, çalışma arkadaşlarımıza, ailelerimize, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

2019 yılının ülkemize, şirketimize, çalışanlarımıza, müşterimize ve iş ortaklarımıza hayırlı olması dileklerimle.

Sevgi ve saygılar…