styler
Filo Kiralama

SADIKLAR FİLO KİRALAMA;

Biz Sizi Arayalım..

Günümüzde yoğun bir rekabet ortamı ile iç içeyiz. Bu rekabetçi yapıda şirketler maliyetlerini düşürmek için çalışmaktadırlar. Dış kaynak kullanımı, maliyet düşürmek için şirketlerin yeni tercihidir. Nasıl ki temizlik, güvenlik, yemek hizmetleri artık bu konularda uzman şirketler tarafından sağlanıyorsa, otomobil filo yönetim sistemleri de bu kapsamda değerlendirilmeye başlandı. Artık, operasyonel filo kiralama ya da bir başka anlatımla uzun dönem filo kiralama ifadeleri çok bildik, çok tanıdık gelmeye başladı. Zaten sektördeki rakamlar da bu ifadelerimizi kuvvetlendiriyor. Bundan 3-5 yıl önce, otomobil sektöründe operasyonel filo kiralama ile kiralanan toplam otomobil ve ticari araç sayısı, 15-20 binler seviyelerindeyken, bugünlerde 70-80 bin civarına ulaşmıştır.

Operasyonel Filo Kiralama Nedir?

Operasyonel filo kiralama, şirketinizin her tür araç ihtiyacını özkaynağınızı kullanmadan sağlamanıza yönelik, akılcı avantajlar sunan bir sistemdir. Uzun dönemli araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmaz, "Filo Yönetim Hizmeti" de sunar.
Filo Yönetimi araçların zamanında dağıtımından başlayıp, kaza yönetimi, düzenli bakım onarım yönetimi, lastik takip ve değişim yönetimi, araçların tam hareketliliğini sağlamaya yönelik kesintisiz destek hizmetlerini içerir.

Neden Filo Kiralarsınız?
Operasyonel Filo Kiralama Avantajları Nelerdir?

1 - Araç seçimi, fiyat pazarlıkları, kredi olanaklarının sağlanması, bakım onarım ve kaza takibi, lastik değişimlerinin takibi, sigortalama, ikinci el satış çabaları şeklinde sıralanabilecek birçok operasyonel yükten kurtulursunuz.

2 - Aldığınız hizmetin seviyesine göre kaza, bakım/onarım gibi durumlarda ikame araçlarla çalışanlarınız ve siz araçsız kalmaz, ticari faaliyetleri öngördüğünüz hızda sürdürmeye devam edersiniz.

3- Araç alımları için gerekecek büyük finansmanı devretmeniz sebebiyle, kaynaklarınızı veya kredi olanaklarınızı asıl işinizde kullanabilirsiniz.

4 - Kira ödemelerinin tümünü gider yazabilir, ödediğiniz KDV'nizi mahsup edebilirsiniz.


“ BÜNYEMİZDE FİLO KİRALAMADAN AYRI OLARAK, GÜNLÜK, HAFTALIK, AYLIK YANİ KISA DÖNEM İÇİN KİRALAMALARDA YAPILMAKTADIR.”

2012 © Copyright SADIK GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.
Desing: Denizli Web Tasarım | Haşem Web Tasarım