Renault
Satış & Servis
Sadık Otomotiv

Renault

Sadıkoğulları Otomotiv, 1989 yılında Denizli’nin Sarayköy ilçesinde Renault bayiliği ile başlamıştır. Renault Mais bayiliği 1995 yılından itibaren Denizli bayiliği ile devam etmektedir. Sadıkoğulları Otomotiv, Renault markasını en iyi şekilde temsil ederken, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Güvenilir ve kaliteli servis anlayışı ile yıllardır satış sonrası hizmetlerde başarılı grafik çizen Sadıkoğulları Renault Yetkili Servisi, 7/24 yol yardım hizmeti ile her türlü zorlu koşullarda müşterisinin yanındadır. Orijinal yedek parçalar ve 2 yıl garantili onarım güvencesiyle en hızlı şekilde hizmet verilmektedir. Acil hasar destek hattı ile kaza anında müşterisinin yanında olma anlayışı ile son teknoloji servis donanımı ve onarım metotları ile tüm marka ve model araçlarda hasar (karoseri) hizmeti vermektedir. Ayrıca, 4 yaş üzeri araçların bakımında ekonomik bir çözüm vadeden Motrio Fix Servis Paketleri, Renault güvencesiyle sunulmaktadır.

Tel: 0258 371 33 66
renaultsatis@sadik.com.tr
renaultservis@sadik.com.tr
Dacia
Satış & Servis
Sadık Otomotiv

DACIA

Dacia, 2003 yılında Sadık Grubu bünyesine dâhil olmuştur. Sadıkoğulları Renault güvencesinde olan Dacia, binek ve hafif ticari otomobil grubunda Türkiye’nin en genç ürün gamı ile gruptaki yerini almaktadır. Dacia, Türkiye’de fabrika çıkışı LPG’li olma özelliği taşıyan tek markadır.
Tel: 0258 371 33 66
renaultsatis@sadik.com.tr
renaultservis@sadik.com.tr
Sadık 2.El
2.El Satış

Sadık 2.El

Sadık Grubu, tüm marka ve model araçların ikinci el satışlarını da SADIK2 markası altında gerçekleştirmektedir. Her araç için garantili ekspertiz yapılarak, ayrıca estetik hizmeti de sunulmaktadır.

Tel: 0258 371 33 66
sadik2.com.tr
sadik2@sadik.com.tr
Filo Kiralama
Sadık Filo Kiralama
Lease Plan

Filo Kiralama

Firmalar, kendinden beklenen iş hacmini karşılaması ve verimliliğini artırmak için araç filosuna ya da yenisine ihtiyaç duymaktadır. Ancak filosunun alım satım işleriyle, zaman içinde kullanımıyla oluşacak problemleriyle ve yönetimiyle ilgilenecek zamanı olmayan firmalar için Sadık Filo Kiralama bu hizmetleri sunmaktadır.
Uzun ve kısa dönem kiralama seçenekleri ile bireysel, kurumsal müşterilere, sıfır km ve ikinci el araçlarda her marka, model kiralama yapılmaktadır.
LeasePlan ve Avis anlaşmalı.

Tel: 0258 371 33 66
sadikkiralama@sadik.com.tr
D Expert
Ekspertiz Raporu

TÜV SÜD D-Expert

Objektif, Profesyonel, Güvenilir Ekspertiz Uluslararası tecrübesi ile bağımsız,tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti vermektedir. Profesyonel ekspertiz uzmanlarımız tarafından en son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılarak hazırlanan TÜV SÜD D-Expert İkinci El Araç Ekspertiz Raporu, araç durumu ile ilgili kesin ve ayrıntılı bilgilendirme yapar ve objektif ekspertiz hizmeti sunar.

Tel: 0258 371 71 71
ekspertiz@sadik.com.tr
D Expert
Çok Markalı Lastikçilik

Lastik Park

Dünya markalarını bir çatı altında sunan Türkiye’nin en büyük çok markalı lastik perakende zincir markası, “Aradığınız Tüm Markalar Burada” sloganıyla “çok markalı lastikçilik” konseptinde hizmet vermektedir. 
Binek, 4x4,  minibüs, kamyonet, kamyon, traktör, forklift ve iş makinası olmak üzere tüm lastik  kategorilerinde 17 marka bir arada sunulmaktadır.

Tel: 0 533 695 54 07
lastikpark@sadik.com.tr