FORD'UN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNÜ ALAN

FORD'UN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNÜ ALAN

Sadıkoğlu Ford, “Başkanlık Ödülü”nün sahibi oldu.
Sadık Grubu bünyesinde yer alan Uşak Ford Yetkili Bayisi Sadıkoğlu, müşteri memnuniyetindeki başarısı ile Ford’un en prestijli ödülünü aldı.

Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen, tüm Ford bayilerinin satış ve satış sonrası hizmet kalitesinin değerlendirildiği yarışmada Sadıkoğlu Ford, müşteri memnuniyetindeki başarısı ile ikinci kez Başkanlık Ödülü (Chairman’s Award) ile onurlandırıldı. Düzenlenen tören ile Koç Holding AŞ Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen’den ödül belgesini alan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin, Ford Avrupa’nın en prestijli ödülünü almanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

12 yıldır Uşak Ford Yetkili Bayisi olarak hizmet verdiklerini söyleyen Mersin; “Almış olduğumuz bu ödül, bayii olarak yıllardır bölgede vermiş olduğumuz hizmette her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın bir sonucudur. Sunduğumuz satış ve satış sonrası hizmetlerimizin uluslararası düzeyde itibar görüyor olması emin adımlar ile ilerlediğimizin bir göstergesidir. Vermiş olduğumuz hizmetlerin sonucunda Ford’un en prestijli ödülünü almak bizleri gururlandırmakta ve daha fazla motive etmektedir. Başarı, ekip çalışması ile elde edilir. Biz Sadıkoğlu ailesi olarak, kaliteli hizmet için tüm çalışmalarımızda birbirimize destek olan bir ekibiz. Tüm ekip arkadaşlarımıza performanslarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.” dedi.

>> Geri